Balkonové a plotové výplně


Děrované plechy, tahokov a rošty na balkonové a plotové výplně jsou trendem!

Perforované výplně jsou pevné, stabilní, vzdušné a diskrétní. Nejoblíbenějším materiálem je ocel opatřena žárovým zinkem a práškovou barvou. Luxusní výplně dodáváme v nerezu. 

Děrovaný plech i tahokov u nás pořídíte ve formátu:

Malý (š x d): 1000 x 2000 mm

Střední (š x d): 1250 x 2500 mm

Velký (š x d): 1500 x 3000 mm

nebo svitku v šíři 1000 mm, 1250 mm, 1500 mm do délky 5 tunového svitku. 

Na balkony doporučujeme tloušťku materiálu minimálně 1,5 mm. 

Pro snadnější výrobu a montáž doporučujeme tolik oblíbené lemovací profily.

V kooperaci Vám zajistíme kvalitní stříhání, zkružení a povrchové úpravy - zinkování, práškovou barvu, elox a metalizaci

ALFEZA s. r. o.

Výplně z tahokovu jsou nejoblíbenější díky svému 3D vzhledu a dokonalému krytí soukromí. Tahokov ocelový s povrchovou úpravou pro exteriéry - žárový zinek a prášková barva, hliníkový tahokov s práškovou barvou nebo eloxovaný nebo tahokov nerezový. 

Alfeza​   Alfeza​   AlfezaAlfeza​      Alfeza​             Alfeza

PLESKOT RADEK - KOVO

Plotové výplně z tahokovu v moderně řešeném rodinném domu. 

Pleskot kovo Třebosice  Pleskot kovo Třebosice  Pleskot kovo Třebosice  Pleskot kovo Třebosice  Pleskot kovo Třebosice  Pleskot kovo Třebosice

HLIMONT s. r. o. 

Firma HLIMONT z Havířova - referenční fotografie s aplikacemi děrovaných plechů, tahokovu, lemovacích profilů, pletiv, roštů apod.

Hlimont    Hlimont    Hlimont    Hlimont 

 


MEGA-TEC s. r. o.

Zástěny z tahokovu.

Megatech Industries Hlinsko  Megatech Industries Hlinsko      Megatech Industries Hlinsko  

MORCINEK s. r. o. 

Frima MORCINEK Použití tahokovu v Třineckých železárnách a.s. Sochorová válcovna Kladno - dekorace, podhledy, bezpečností dvířka a dveře výtahu. 

MORCINEK s. r. o. ​      MORCINEK s. r. o. ​    MORCINEK s. r. o. ​    MORCINEK s. r. o. ​  morcinek      Morcinek    morcinek        Morcinek    Morcinek   Morcinek

 

PEJISTRO s. r. o. 

Firma PEJISTRO zpracovala do posledního detailu uzamykatelné kovové skříně na popelnice z tahokovu

PEJISTRO  PEJISTRO  PEJISTRO

UNIRON s. r. o. 

UNIRON s. r. o. vyrábí kancelářské koše z ocelového tahokovu 0,5x1000x2000, DC01, oko kosočtvercové 16x16 mm, můstek 1 mm. Jednotlivé díly koše jsou  k sobě sbodovány a následně povrchově upraveny komaxitem. UNIRON vyrábí koše ve 3 velikostích a dvou barevných provedeních:
koš kulatý malý bílý/černý (výška 32 cm, Ø 23 cm),  koš kulatý střední bílý /černý (výška 32 cm, Ø 32 cm), koš kulatý velký bílý/černý (výška 50 cm, Ø 32 cm). 
Kancelářské koše se používají v sanitárních i kancelářských prostorách. Tyto koše jsou díky použitému materiálu odolné i ve vysoce namáhaných provozech. 

UNIRON s. r .o.​   UNIRON s. r .o.

GAROMAX s. r. o. 

Ukázka výplní z tahokovu Airfield, oko kosočtvercové TR 62 x 20, můstek 9 mm, formát tabule 2000 x 1500 mm, tloušťka plechu 1,5 mm.
Volná plocha 28%. Váha 1 tabule 24 kg prezentuje firma GAROMAX s. r. o. z Prahy. 

GEROMAX s. r. o.   Geromax s. r. o.    Garomax

Kovářství-zámečnictví Metalart - Pavel Vojáček

Tahokov, děrované plechy a svařované sítě PERFO LINEA využity nejen jako výplně plotů.
Inspirujte se luxusními kovovými stolky, květinovámi stojany a kryty radiátorů v sekci Inspirace

Kovářství-zámečnictví Metalart - Pavel Vojáček Kovářství-zámečnictví Metalart Kovářství-zámečnictví Metalart Kovářství-zámečnictví Metalart     Kovářství-zámečnictví Metalart       Kovářství-zámečnictví Metalart  xKovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart

 

Zámečnictví Radovan Myslík

Výplně z tahokovu a svařovaných sítí PERFO LINEA a perfektní zpracování v Zámečnictví Radovana Myslíka

Branka z tahokovu  Plotová výplň z tahokovu  Výplň z tahokovu a schodišťové stupně  Výplň ze svařované sítě žárově zinkované