Nechte se inspirovat


Perforované materiály - pevnost, žáruvzdornost a odolnost proti vandalům

Světovým hitem je městský mobiliář vyráběn právě z děrovaného plechu, tahokovu nebo roštů. Na letištích můžete vidět kovový nábytek z nerezu, v exteriérech spíše žárově zinkovaný ocelový nábytek s práškovou barvou. Kvalitní lavičky, odpadkové koše z děrovaných plechů, roštů a tahokovu jsou vhodné do městské zástavby a parků. Moderní design, kvalitní zpracování, nehořlavost a odolnost proti poničení je velkou předností těchto výrobků. Široký výběr práškových barev, zinkování garantují odolnost proti korozi. 


Dělící stěny, kryty kontejnerů

Zástěny, dělící stěny, bezpečnostní zákryty z plastického tahokovu, děrovaného plechu, dokonce i z roštů a ocelového pletiva. 


Protihlukové stěny, kryty a zástěny

PERFO LINEA dodává děrovaný plech a tahokov na protihlukové stěny, kryty a zástěny. Jedná se nejefektinější řešení odhlučnění průmyslových prostor. Protihlukové panely z děrovaných plechů pohlcují vysoké a středně vysoké frekvenční tóny. Zašlete nám poptávku, nalezneme řešení!

 

NIROSTAR s. r. o. 

Výrobky firmy NIROSTAR z děrovaného plechu - filtry do digestoří, přepravky na domácí mazlíčky apod. 

NIROSTAR​​    NIROSTAR​​  NIROSTAR​​

PEJISTRO s. r. o. 

Firma PEJISTRO zpracovala do posledního detailu uzamykatelné kovové skříně na popelnice z tahokovu

PEJISTRO  PEJISTRO  PEJISTRO

ZT METAL a. s.

ZT METAL dodává nástavby na návěsy z děrovaného plechu PERFO LINEA. 

ZT METAL a. s.  ZT METAL a. s.  ZT METAL a. s.

B R U K O V  spol. s r. o.

BRUKOV vyrábí ocelové  kontejnery s využitím  děrovaných plechů a svařovaných roštů, svařovaných sít PERFO LINEA.

B R U K O V  B R U K O V   B R U K O V   B R U K O V

VaC spol. s. r. o.

Vac vyrábí pohlcovač CO2 pod značkou iQsub pro potápečské přístroje s uzavřeným okruhem (HammerHead CCR, FLEX-CCR aX-CCR) s využitím nerezového děrovaného plechu tř. 17, děrování Rv 0,75 - 1,5 mm. 

VaC     VaC

UNIRON s. r. o. 

UNIRON vyrábí kancelářské koše z ocelového tahokovu 0,5x1000x2000, DC01, oko kosočtvercové 16x16 mm, můstek 1 mm. Jednotlivé díly koše jsou  k sobě sbodovány a následně povrchově upraveny komaxitem. UNIRON vyrábí koše ve 3 velikostích a dvou barevných provedeních:
koš kulatý malý bílý/černý (výška 32 cm, Ø 23 cm),  koš kulatý střední bílý /černý (výška 32 cm, Ø 32 cm), koš kulatý velký bílý/černý (výška 50 cm, Ø 32 cm). 
Kancelářské koše se používají v sanitárních i kancelářských prostorách. Tyto koše jsou díky použitému materiálu odolné i ve vysoce namáhaných provozech. 

UNIRON s. r .o.   UNIRON s. r .o.

Kovářství-zámečnictví Metalart - Pavel Vojáček

Tahokov, děrované plechy a svařované sítě PERFO LINEA využity  na luxusní kovové stolky, květinové stojany a kryty radiátorů. 

 Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart  Kovářství-zámečnictví Metalart   Kovářství-zámečnictví Metalart

 

Zahradnictví Cinke s. r. o. 

Žebérkové pletivo PERFO LINEA na stolech určených pro množení rostlin. 

   Žebérkové pletivo PERFO LINEA            Žebérkové pletivo PERFO LINEA